Fakulta podnikatelská byla moje první volba při výběru vysoké školy a své volby nelituji. Studium na této fakultě není o „biflování zbytečných věcí“ jen kvůli získání titulu. Mnoho znalostí a zkušeností zde získaných, nyní opravdu využívám v pracovním životě každý den. Ochotný a přátelský přístup vyučujících a dobré jméno školy u potencionálních zaměstnavatelů z hlediska využitelnosti studentů v praxi, je už jen příjemný bonus, který tato fakulta přináší.

Ing. Zuzana Nováková
vedoucí účetní kanceláře (absolventka oboru ÚFŘP)

Podnikatelku jsem si vybral hlavně proto, že se zaměřuje nejen na teorii, ale především na její praktickou aplikaci. Dostatek učitelů-odborníků z praxe potom může zaručit, že se při studiu budete zabývat tím, co je pro danou oblast skutečně podstatné. Navíc mi podnikatelka nechávala dostatek času na práci. A mít možnost studovat a pracovat ve stejném oboru bylo pro můj další rozvoj k nezaplacení. Pokud bych si měl vybrat VŠ znovu, vyberu si stejně.

Ing. Vítězslav Irein (daňový poradce)
Daňové poradenství (předchůdce oboru Účetnictví a daně)

Ing. Jan Kříž

Studium na Fakultě podnikatelské mě posunulo tam, kde jsem nyní. Nezískal jsem pouze teoretické vědomosti, ale i praktické zkušenosti. Díky programu Erasmus jsem se dostal do několika zemí EU. Měl jsem tak moznost zdokonalit si anglický jazyk a také získat skvělé kontakty a kamarády.

Ing. Jan Kříž
Informační management


Studium na podnikatelce mi nedalo zaručený návod na úspěch. Získal jsem však dobrý odrazový můstek, skvělé přátele a dostatek volného času na vlastní seberealizaci. Podnikatelka není jen škola, je to životní styl.

Ing. Eduard Polúch
Podnikové finance a obchod

Ing. Ph.D. Lucie Koleňáková

Podnikatelka není jistota skvělé práce a budoucnosti. Podnikatelka je možnost. Možnost učit se od těch zkušených, možnost cestovat, najít si přátelé, s nimiž se budete potkávat celý život osobně i profesně. Možnost potkat svojí životní lásku. Možnost inspirace pro váš životní business. Všechno tohle vám, stejně jako mně, dá podnikatelka.

Ing. Ph.D. Lucie Koleňáková
Podnikové finance a obchod

Ing. Martin Konečný

Díky studiu oborů Manažerská informatika a Informační management na Fakultě podnikatelské jsem mohl již během studia začít podnikat. Jejich absolvováním se člověk nestane jen pouhým informatikem, ale získá přehled i z jiných oblastí jako je např. management, projektový management a ekonomika. Zkušenosti načerpané při studiu a podnikání mi pomohly získat současnou pozici.

Ing. Martin Konečný
Informační management


Ing. Pavel Mikloško

Už po ukončení letného semestra posledného ročníka som nastúpil do pracovného pomeru v spoločnosti, ktorá má viac ako 150 ročnú tradíciu a ktorá má vybudovanú širokú sieť výrobných závodov, dcérskych spoločností, zastúpení a servisných stredísk po celom svete. Vďaka vyštudovanému oboru a kvalitnej VŠ som s hľadaním práce a uplatnením na pracovisku nemal žiadny problém. Fakulta podnikatelská jednoducho zostane navždy v mojom srdci a spomienkach. Roky, ktoré som tu prežil sú nezmazateľné a obor, ktorý som vyštudoval mi poskytol skvelý štart do môjho pracovného života a spoločenského uplatnenia.

Ing. Pavel Mikloško
Informační management

Bc. Anna Kruljacová

Rozhodnutie ísť na našu fakultu bolo jedno z najlepších v živote. Nielen, že prístup pedagógov je nesmierne prívetiví, ale celá fakulta pôsobí tak, rodinne :) Počas štúdia je skvelé vycestovať do zahraničia v rámci zahraničných programov, zúčastňovať sa rôznych medzinárodných súťaží, zapojiť sa do študentskej organizácie a makať na sebe už počas štúdia. Vďaka tomu som získala mnoho skvelých priateľov, cenné kontakty, ale hlavne množstvo pracovných aj životných skúseností. Aktuálne štúdium anglického oboru je zase len bonusom naviac k rozvoju vlastnej osobnosti a zvýšeniu svojej hodnoty na trhu práce.

Bc. Anna Kruljacová
European Business and Finance

Bc. Tomáš Zlámal

Já osobně jsem na fakultě spokojený, VUT nabízí zdarma možnost navštěvovat sportovní areály - sportovní aktivity (kde je možnost vybírat ze široké nabídky), dále nabízí řadu příležitostí vycestovat do zahraničí, což je hodně pozitivní, dokáže (finančně) velmi dobře podpořit nadané studenty (s výborným prospěchem) :) A co mi dala? Přehled v daňové oblasti.

Bc. Tomáš Zlámal
Účetnictví a finanční řízení podniku


Lucie Tauchmannová

Studium na FP mi dává rozhled, rozvíjí můj potenciál a umožňuje ho aplikovat v praxi. Obor EPM je kombinací technicko-ekonomických předmětů a pro mě jednoznačně správná volba. Studuji to, co mě baví a to mě obohacuje. Studovat VUT je příležitost, která má smysl.

Lucie Tauchmannová
Ekonomika a procesní management

Jakub Zikmund

To, co člověk této škole dá, to se mu také vrátí a u mě to platí dvojnásobně. Škola mi dává rozhled, spoustu kontaktů a i potřebnou praxi. Vybírat znova vysokou školu, tak si vyberu stejně.

Jakub Zikmund
Ekonomika a procesní management

Ioannis Papadopoulos

Fakulta podnikatelská nabízí skvělé zázemí všem, kteří na sobě mají chuť pracovat a přijde jim zajímavá možnost účastnit se mezinárodních soutěží a kurzů či vyjet studovat do zahraničí. Ve spojení s moderním prostředím školy a profesory s lidským přístupem je Fakulta podnikatelská dle mého názoru ideálním místem, kde začít vaši cestu za vysokoškolským vzděláním.

Ioannis Papadopoulos
Účetnictví a daně


Petra Holendová

Fakulta podnikatelská není pro lidi, kteří jen chtějí "přežít" několik dalších let školy a skončit s diplomem v kapse, ale pro ty, kteří chtějí rozvíjet sebe sama. Mě osobně nadchl přístup personálu, jež je vždy vstřícný a milý. Rovněž pestrá paleta oborů, z které jsem si mohla vybrat obor, který mě skutečně baví. To jsou všechno důvody proč svého rozhodnutí nelituji a přihlašku na naší fakultu bych si podala určitě znovu.

Petra Holendová
Účetnictví a daně

Petr Novotný

Podnikatelská fakulta předčí mnoho ostatních fakult v přístupu ke studentům. Ochotný a vstřícný personál v kombinaci s nabídkou zajímavých oborů je zárukou, že studium je nejen přínosem vědomostí k osobnímu rozvoji, ale i zábavou. To mi pomáhá se lépe realizovat a také získávat kontakty a přátele.

Petr Novotný
Ekonomika podniku

Studiem oboru Ekonomika podniku jsem získal, díky širokému spektru předmětů, dostatečný rozhled, abych se v životě mohl rozhodnout jakým se ubírat směrem. Naše fakulta poskytuje mnoho možností k vycestování a i já toho samozřejmě využil. Studovat Fakultu podnikatelskou bylo rozhodnutí, kterého nebudu nikdy litovat.

Aleš Zabloudil
Ekonomika podniku

Nepropásněte události, které se týkají dění na fakultě!
Zaregistrujte se k odběru newsletterů.

Kontaktní formulář